+90 (332) 239 20 00
444 1 687
 

HABERLER

11.6.2020 | Normalleşme Dönemi İle Küresel Motus Vizyonu

 

 

 

Motus A Ş Yönetim Kurulu Başkanı Faruk SOYDEMİR

 

"Değerli yol arkadaşlarım,

hayatımızın en zor dönemlerinden birini tamamlamak üzereyiz.

Kendimiz, bütün çevremiz ve sevdiklerimiz sağlıklarıyla sınanıyor.

Bu zor dönemi şimdiye kadar önemli bir sıkıntı yaşamadan atlatmamıza önemli katkı sağlayan ülke, şehir ve şirket yetkililerimize teşekkürü borç biliyorum.

 

2019 yılında Motus yönetim kurulu olarak aldığımız ‘tazelenme’ kararının ne kadar faydalı sonuçlar verdiğini görmek bizi ziyadesiyle memnun etti.

Bu zorlu dönemde gece gündüz demeden her konuda şirketimizin çalışanlarının sağlığı, maddi varlığı, marka değeri ve şirket imajını korumada önemli katkılar sağlayan çalışanlarımız, bayilerimiz ve paydaşlarımıza ne kadar teşekkür etsem azdır.

 

Korona virüsünün sebep olduğu bu pandemi sürecinde şirketimiz İcra Kurulu Başkanı Sayın Hüsamettin Ecevitci liderliğinde “Sağlık Kurulumuzun aldığı sağlık tedbirleri, “Ekonomi Kurulumuzun” aldığı ekonomik tedbirler, “Kriz komitemizin” aldığı kararlar ile öngörülü ve proaktif yönetim şekliyle bu kritik ve benzersiz süreci dinamik bir şekilde atlattık.

 

Kendi sektöründe ülkemizin lider kuruluşlarından olan ‘Motus Ailesi’ olarak, bundan sonra da hem ülkemize, hem insanımıza hizmet etmeye ve sorumluluklarımızı yerine getirmeye devam edeceğiz.

 

Şimdi bilim ve teknolojiden daha yoğun olarak yararlanılan ve “Yeni Normal” olarak adlandırılan farklı bir iş dünyasına geçiş yapılıyor.

Kriz ortamının kendine özgü şartlarını aşarken, kazanılan tecrübelerle Motus ailesi olarak “değişim” sürecine geçiş yapıyoruz.

 

Bu dönemde de yeni teknolojik uygulamaların geliştirilerek devam ettirilmesinden asla taviz vermeden, bu yeni normal düzende değişim yönetimini de kendi dinamikleri içinde yürütmek asli vazifemiz olmalıdır.

Bu yeni çalışma şartlarına ayak uydurmak, kişisel gelişim ve vizyon değişikliğine açık olmak hepimiz için şart olmuştur.

 

Çalışma arkadaşlarımızın değişim sürecini de başarı ile tamamlayacağına olan inancım ve hislerim bana daha büyük hedeflere koşacağımızı ve ‘Küresel Motus’ vizyonumuzu birlikte şekillendireceğimizi de söylemektedir.

 

Değişime açık ve iç motivasyonu yüksek çalışanlarımızdan aldığımız pozitif katkıyla dönüşüm vizyonumuzu ‘Küresel Motus’ olarak revize etmek istiyoruz.

Bu zorlu ve aynı zamanda heyecan verici süreçte bütün çalışanlarımız ve paydaşlarımıza güveniyorum.

Bu güvenle geleceğe emin adımlarla ilerleyeceğimizden hiç kuşkum yok.

 

Motus ailesini kendi ailesi gibi görüp, samimi olarak aidiyet duygusu taşıyan, moralini sürekli yüksek tutan her çalışanımıza sonsuz teşekkür ediyorum.

 

Sağlık, mutluluk, başarı, huzur ve esenlik temennilerimle…"

Sektöre yön veren güç

Motus güçlü altyapısı, gelişmiş makine parkı, yüksek kapasiteli üretimi, geniş ürün gamı, yetkin ve tecrübeli personeli ile ulusal ve uluslararası zeminde büyüyen bir markadır. MOTUS, sektöründe “kural koyan” uluslararası bir marka olmayı hedef olarak benimsemiştir...