+90 (332) 239 20 00
444 1 687
 

Kullanım Şartları

FİKRİ MÜLKİYET TELİF HAKLARI

www.motuscompany.com  sitesinin tüm hakları MOTUS OTOMOTİV MAKİNA VE METALURJİ SAN. ve TİC. A.Ş.'ne aittir. Bu web sayfasında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, teknik özellikler, ölçüler, ürün bilgileri, 3d tasarımlar, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Kullanıcı website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code'ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, MOTUS  ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; Site'nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. Site'den alınabilecek her türlü bilgi (yazılı ya da görsel) rahatlıkla görülebilecek büyüklükte "© 2019, MOTUS , Tüm Hakları Saklıdır" ifadesi eklenmeden kullanılamaz. Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.
 
KULLANIM KOŞULLARININ DEĞİŞTİRİLMESİ

MOTUS herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu sayfalarda, mevcut ve güncellenmiş versiyon bulunmaktadır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.
 
ÜÇÜNCÜ PARTİ SİTELERE VERİLEN BAŞLANTILARA (LİNKLERE) DAİR

www.motuscompany.com sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde MOTUS 'nun hiçbir kontrolü olmadığı için, MOTUS 'un linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca MOTUS’'un böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.
 
KULLANICI BİLGİLERİ HAKKINDA

www.motuscompany.com   sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticari amaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.
 
HAK VE SORUMLULUKLAR

www.motuscompany.com   sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.motuscompany.com  ve sahibi MOTUS OTOMOTİV MAKİNA VE METALURJİ SAN. ve TİC. A.Ş .site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.motuscompany.com  sitesi ve sahibi MOTUS OTOMOTİV MAKİNA VE METALURJİ SAN. ve TİC. A.Ş.'ne sorumluluk yüklenemez. www.motuscompany.com  sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma MOTUS OTOMOTİV MAKİNA VE METALURJİ SAN. ve TİC. A.Ş.'ne aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.
 
YETKİLİ MAHKEME

Bu koşullar T.C yasalarınca belirlenen hükümlere tabidir ve bu yasalara uygun olarak yorumlanacaktır. Bir sözleşme çerçevesinde ya da haksız fiil nedeniyle açılacak bir dava sonucunda ya da başka şekillerde bu koşullarlardan kaynaklanan ya da bu web sitesi ile bağlantılı olarak ortaya çıkabilecek uyuşmazlıklarda, münhasıran olmamak üzere, KONYA (İl Kodu 42) Mahkemeleri yetkilidir.