444 1 687
 

SCF İŞ MAKİNESİ KAZIYICI VE
KORUYUCU PARÇALARI

SEKTÖRE
YÖN VEREN
GÜÇ

“ Sektöre Yön Veren Güç” sloganıyla sektöründe faaliyet gösteren SCF; güçlü altyapısı, gelişmiş makine parkı, yüksek kapasiteli üretimi, geniş ürün gamı, yetkin ve tecrübeli personeli ile ulusal ve uluslararası zeminde büyüyen bir markadır. SCF, sektöründe “kural koyan” uluslararası bir marka olmayı hedeflemiştir.


Ürünlerinde yüksek kaliteli çelik döküm kullanan SCF, uzman metalürji mühendislerinin çalışmaları sonucu, dünya standartlarına uygun iş makinesi kazıyıcı ve koruyucu parçaları üretmektedir.
SCF; tüm iş makinalarına yönelik yekpare kazmalar, kazma uçları, adaptörler, kepçe önleri ve segmentleri, dozer orta ve uç bıçakları, riper sankları, riper uçları üretimi yapmaktadır.


Üretim hattımızda 700’e yakın farklı referans üretilmektedir. Bu üretimin önemli kısmını çeşitli iş makinalarına orijinal ekipman üreticisi olarak yapılmaktadır.

- Amacımız tırnağın kullanım ömrünü uzatarak, daha iyi kazı ve yükleme performansıyla makineyi üretken hale getirmektir.

- SCF, kalitesini artırmak için AR-GE , KALİTE KONTROL ve ÜRETİM departmanları ile koordineli çalışır. Ürünlerin her proseste kalite standartlarını sağlayıp sağlamadığı kontrol edilir,

- Çalışma ortamına göre farklı analiz seçenekleriyle kırılma ve aşınmaya karşı mukavemetli olan SCF ürünleri, zamandan ve yakıttan tasarruf sağlayarak yüksek iş gücü performansı sağlar.

- Adaptör ve tırnak uyumu sayesinde gelen yükler tüm yüzeye eşit dağıtılarak en zor koşullarda dahi kırılmaları önler.
Pratik Değişim
Uzun Ömür
Üstün Dayanıklılık
Yüksek Performans
Uzun Çalışma Ömrü
Yüksek Dalıcılık
EN ZOR KOŞULLARA
MEYDAN OKUYUN!
SCF
SİTEYE GİT